Mecheche

Keďže sa blíži koniec školského roka, či koniec skautského roka, chceli sme sa rozlúčiť a zhodnotiť našu doterajšiu činnosť. Zároveň sa blíži tábor, a posledné inštrukcie nie sú na zahodenie. Na 26.6.2015 na 15:30 hod. sa zvolalo stretnutie rodičov, detí, a nás vodcov a skautov.

Prišlo nás veľa 27 detí, 4 skauti a 3 vodcovia, a veľa, veľa rodičov. Na začiatku sme poďakovali všetkým rodičom za prejavenú dôveru, keďže nám zverovali svoje deti na družinovkách, akciách a výletoch. Zhodnotili sme našu činnosť, spomenuli to nie najlepšie, aby sme sa poučili, vyzdvihli to dobré a tých dobrých, aby o tom všetci vedeli. Potom som rodičom predstavil organizačný tím ( po anglicky: staff ) tábora. Kto bude vedúci, kto bude zástupca, kto bude kuchár, povedali kto bude zdravotník, a koľko skautov nám bude pomáhať. Povedali sme si o financovaní, o zásobovaní, a celkovej logistike skautského tábora. Zodpovedali sme niekoľko otázok rodičov, a potom sme s deťmi zahrali zopár hier. Popri tom sme sa hostili donesenými koláčikmi, a zapíjali nealko nápojmi. Prebiehala družná debata medzi rodičmi, skautmi, nami vodcami a deťmi a celkovo medzi všetkými.

Keď sa začali míňať koláčiky, pochutiny a nápoje, vedeli sme, že už končíme. No popriali sme si veľa úspechov, hlavne úspešný tábor, a pekné prázdniny. Koláčiky vydržali až do 20:00 hod.