5. stretnutie oldskautov a priateľov skautingu

Nazdar sestry a bratia, milí priatelia,
     všetkých Vás srdečne pozdravujem. Opäť Vám píšem v tento čas dlhých večerov. Už  tradične by som Vás všetkých spolu so 7. zborom Slanských vlkov veľmi rád pozval  na decembrové predvianočné stretnutie oldskautov, dospelých skautov a priateľov skautingu.
     Ako po iné roky tak aj tentokrát sa stretneme pri šálke teplého čaju (či grogu). ? Uskutoční sa v príjemnom prostredí reštaurácie La Cucaracha na Hlavnej 133 v Prešove 22.12.2017 o 17:00 hod.
Náš zoznam Old skautov, ktorí skautovali v r. 1968 a skôr a dospelých skautov, skautujúcich po r. 1990 určite neobsahuje mená a kontakty na všetkých, ktorí si zaslúžia miesto v ňom. Stále ho dopĺňame. Preto vás tiež prosíme, ak ste s niektorými v kontakte, oslovte ich v našom mene, a pozvite na stretnutie.
     Už sa neviem dočkať ?
     Váš brat Lupino a 7. zbor Slanských vlkov Prešov