DofE

DofE je rozvojový program pre každého vo veku 14 až 24 rokov. Ak chceš získať významné ocenenie vojvodu z Edinburghu – DofE, musíš na sebe vytrvalo makať 6-18 mesiacov a prekonať štyri výzvy. Rozvíjať svoj talent, športovať, angažovať sa ako dobrovoľník a na záver zvládnuť dobrodružnú expedíciu s kamarátmi.

Svoje pokroky môžeš sledovať v jednoduchej aplikácii vo svojom mobile. Môžeš sa zlepšiť v aktivitách, ktoré ťa bavia, vyskúšať niečo, čo ťa vždy lákalo a doteraz si si na to nenašiel čas. Naučíš sa nastaviť si vlastné ciele a spôsob, ako ich dosiahnuť. Zažiješ nezabudnuteľnú expedičnú výpravu a spoznáš nových ľudí. Svoje aktivity si môžeš prepojiť so skautskými výzvami a odborkami. A v neposlednom rade získaš medzinárodne uznávaný certifikát.

Chceš sa k nim pridať aj ty? Hľadáš výzvu? Chceš sa rozvíjať a zdokonaliť sa v tom, čo ťa baví a navyše získať významný certifikát, ktorý Ti pomôže v ďalšom štúdiu či kariére? Splň si svoje sny. Zabav sa. A získaj uznávané medzinárodné ocenenie DofE!

V prípade záujmu ma kontaktuj emailom: sorgerova.miriam@gmail.com