Východniari na západe

?Úžasný víkend? v Trenčianskej Teplej, na návšteve 31. zboru Imry Ševcechovej dopadol podľa očakávania – samozrejme na výbornú 😉 V piatok večer sme sa vybalili, zoznámili tí, čo sa ešte nepoznali a v sobotu ráno sa odštartoval Svojsíkov pretek pri príležitosti Sviatku sv. Juraja, patróna ⚜️skautov.

Musíme pochváliť naše vĺčatá ?Viki a Lenku, ktoré nás výborne reprezentovali na Svojsíkovom preteku a vyhrali krásne 2. miesto ??
Všetci sa snažili a dali zo seba čo najviac, ale konkurencia bola silná – spolu na pretek nastúpilo 34 tímov vĺčat a skautov z Trenčianskej Teplej, Trenčína, ale aj z Banskej Štiavnice 😉
Zaujímavým zážitkom bola aj svätá omša, ktorá sa konala na Čertovej skale 😉 a krásna slávnosť, na ktorej poniektoré vĺčatá a skauti zložili ⚜️skautský sľub ⚜️

Nedeľňajší deň sme strávili na cestách a spoznávali sme krásy trenčianskeho kraja. Dopoludnie sme strávili v krásnom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, do ktorého sme sa dostali historickou električkou ?. Po výdatnom obede a ceste vlakom ? sme spoznávali krásy Trenčína a Trenčianskeho hradu ?