DofE – kvalifikačná výprava

DofE – kvalifikačná výprava

Cvičnú výpravu sme zvládli a tak sme sa o mesiac, hneď po našom tábore vybrali na kvalifikačnú výpravu. Tentokrát sme smerovali na Čergov. Piatkové popoludnie bolo krásne slnečné a strmák na Minčol nám dal veru riadne zabrať. Boli sme radi, keď sme dorazili k útulni pod Minčolom, zložili sa a ukuchtili si fajnovú večeru. Ráno nás však zobudil dážď a s maličkými prestávkami nám znepríjemňoval cestu k prameňom Tople. Odtiaľ sme sa už cestou obzerali a rukavice a vrecia na odpad sme mali v pohotovosti. Našťastie tam toho veľa nebolo, ale cestou od Hanigovského hradu sa to začalo zhoršovať a odpadkov sme nazbierali dosť. Kedy sa tí ľudia trošku poučia? ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *