Zborové narodeniny

Zborové narodeniny

Máme za sebou fantastický víkend plný zábavy, smiechu a hier. Pre nás o to výnimočnejší, že sme ako 7. zbor oslávili svoje prvé narodeniny. Každý zo staffu sa pričinil o to, aby všetko vypálilo na 100%, ale nepodarilo sa…vyšlo to na 200%?
Verím, že sa takto stretneme aj o rok, o desať a snáď naši nasledovníci aj o 100??? ktovie, čo prinesie budúcnosť, ale veríme, že Slanským vlkom sa bude v Slanských vrchoch dariť aj naďalej 😉
Včera sme privítali vzácne návštevy, vychutnali si šampanské a fantastickú tortu od Sabina Kendrova, stihli sme opekačku a vytancovali sa aj na diskotéke. Od včerajška sa môžeme popýšiť aj táborovým maskotom?, veríme, že nám prinesie šťastie?
Dnešné ráno sme začali sv. omšou, ktorú nám odslúžil náš skautský brat Veľký Medveď.
Neskôr začalo už naše tradičné Mecheche – snáď sa páčilo aj deťom, ktoré na víkendovku prísť nemohli, aj rodičom a súrodencom ?ďakujeme aj Anežka Baňasová-ej, ktorá nám skrášľovala deťúrence

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *